J. Socha

Kamieniarstwo SOCHA – o firmie

O nas

Kamieniarstwo Socha to firma, której specjalizacją są szeroko rozumiane usługi kamieniarskie. Od konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalna obsługa Klienta, którego zawsze traktujemy priorytetowo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy oferty zgodnie z otrzymanymi wytycznymi, lecz także służymy dobrą radą i pomocą. Nasz zakład kamieniarski to miejsce, w którym zrealizują Państwo wszelkie projekty kamieniarskie – od nagrobków, przez pomniki, aż po elementy wykończeniowe.

Kamieniarstwo nie jest wyłącznie naszą specjalnością – to nasza pasja, dlatego gwarantujemy, że mogą nam Państwo zaufać.

Jolanta Socha

właścicielka

Odpowiadamy jak najszybciej to możliwe

Skontaktuj się z nami

Kamieniarstwo w Tomaszowie Lubelskim

najlepsi w mieście

Realizujemy usługi kamieniarskie fachowo i sprawnie, a nasi pracownicy to specjaliści z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Nasze zainteresowanie branżą sprawia, że na bieżąco modernizujemy naszą ofertę, dostosowując ją bezpośrednio do oczekiwań naszych Klientów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych surowców pochodzących z zaufanego źródła, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu trwałość i wytrzymałość naszych wyrobów.

Kamieniarstwo SOCHA znajduje się w Tomaszowie Lubelskim. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia naszych realizacji, a w przypadku zainteresowania naszą ofertą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

W NASZEJ OFERCIE​

Czyli to co robimy najlepiej

Kamieniarstwo nagrobkowe

Realizujemy projekty kamieniarstwa nagrobkowego według własnych wzorów lub na specjalne zamówienie Klienta.

Kamieniarstwo budowlane

W ramach usług kamieniarstwa budowlanego wykonujemy wszelkiego rodzaju blaty kuchenne, parapety, balkony, tarasy czy schody.

Kamieniarstwo nie jest wyłącznie naszą specjalnością
– to nasza pasja.
Kamieniarstwo Socha
Tomaszów Lubelski