J. Socha

Kamieniarstwo nagrobkowe – Tomaszów Lubelski

Kamieniarstwo nagrobkowe

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym kamieniarstwem nagrobkowym

– kompleksowo przygotowujemy nagrobki pojedyncze i podwójne, a także pomniki, krzyże czy flakony. Wykonujemy również zlecenia
z zakresu liternictwa nagrobkowego, które obejmują rzeźbienie liter z brązu.

Na wysoką jakość świadczonych przez nas usług kamieniarstwa nagrobkowego wpływa zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz kompetencje naszych pracowników. Bazujemy na granicie, który sprowadzamy z różnych krajów na całym świecie – tak, aby móc zaproponować Państwu jak najszerszą ofertę.

Fachowe usługi kamieniarstwa nagrobkowego

W ramach usług kamieniarstwa nagrobkowego wykonujemy wszelkie pomiary oraz wycenę projektu, którą zawsze precyzyjnie przedstawiamy Klientowi. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wsparcie naszych specjalistów oraz konsultacje na każdym etapie realizacji zlecenia. Nasz zakład kamieniarski to miejsce godne zaufania – świadomi tego, jak wielką odpowiedzialnością jest świadczenie usług z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego, dokładamy wszelkich starań, aby każdy wykonany przez nas wyrób odznaczał się wyjątkową trwałością i estetyką.

Realizujemy projekty kamieniarstwa nagrobkowego według własnych wzorów lub na specjalne zamówienie Klienta.
Z przyjemnością podejmiemy się każego zlecenia, oferując Państwu nagrobki i pomniki zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Już teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszych realizacji.

Odpowiadamy jak najszybciej to możliwe

Skontaktuj się z nami