J. SOCHA

Kamieniarstwo budowlane
w Tomaszowie Lubelskim

Profesjonalne kamieniarstwo budowlane

Kamieniarstwo SOCHA to firma, w której zrealizują Państwo projekty z zakresu kamieniarstwa budowlanego. Wykonujemy wszelkie elementy wykończeniowe – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne z kamienia szlachechetnego. Nasze usługi obejmują kompleksowe przygotowanie, wykonanie pomiaru oraz fachowy montaż.

Nasza oferta kamieniarstwa budowlanego skierowana jest do osób, które pragną ozdobić swój dom lub taras niecodziennymi i oryginalnymi wykończeniami. Do każdej realizacji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i trwałe surowce, które gwarantują wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych oraz wyróżniają się wyjątkową estetyką.

Oferta kamieniarstwa budowlanego

W ramach usług kamieniarstwa budowlanego wykonujemy wszelkiego rodzaju blaty kuchenne, parapety, balkony, tarasy czy schody. Wszystkie nasze projekty realizowane są w oparciu o indywidualne oczekiwania Klienta, który zawsze jest naszym priorytetem. Zapewniamy profesjonalne i fachowe doradztwo, a także pomoc w wyborze.

W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego znajdą Państwo również kamieniarstwo nagrobkowe. Zdjęcia ostatnich realizacji dostępne są na stronie – serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Nasze usługi realizujemy na terenie Tomaszowa Lubelskiego, a siedziba firmy znajduje się przy ulicy Łaszczowieckiej 9.

ODPOWIADAMY JAK NAJSZYBCIEJ TO MOŻLIWE

Skontaktuj się z nami